Master Class

V rámci víkendových školení o stylingu a make upu, které se konají v The Dress Prague, jsme si pro Vás připravili 3 exkluzivní kurzy. Na těchto kurzech se můžete setkat s předními odborníky v oboru jako je Michaela Ohemová a Filip Vaněk.

Filip Vás naučí, jak se správně oblékat na různé příležitosti, jak sestavit funkční šatník, který Vám vydrží roky, jak vybírat vhodné šperky pro každou příležitost a také jak se správně oblékat podle dress code dané události. Samozřejmě se dozvíte i mnoho dalších užitečných tipů a rad.

Míša se naopak zaměří na líčení a péči o pleť. Pomocí nií se dozvíte, jak si správně vybrat odstín make upu, jak upravit obočí, jak se rychle a efektivně nalíčit, jak přeměnit denní make up na večerní a také jaké produkty si pořídit, aby vaše líčení bylo dokonalé.

Každý účastník školení obdrží od našich partnerů krásné dárky. Mějte prosím na paměti, že kapacita je omezena, proto vás žádáme o včasné rezervace voucherů na telefonním čísle +420 724 244 022 nebo prostřednictvím emailu info@thedressprague.com

Připravujeme