Náš tým

Filip Vaněk
Filip Vaněk
Stylista

Filip Vaněk je přední módní stylista, který obléká hvězdy českého šoubyznysu. Ve svém portfoliu má ale také obyčejné smrtelníky. Kromě slavných osobností tak radí s módou podnikatelům, právníkům a pracovně vytíženým ženám. Obléká zkrátka lidi, kteří chtějí na důležitých akcích vypadat dobře.

Michaela Ohemová
Michaela Ohemová
Vizážistka

Michaela Ohemová je v současné době již 10 let součástí celosvětového týmu Yves Saint Laurent BEAUTY, kde pod vedením Creative Director YSL Makeup Beauty Toma Pecheuxe zastává pozici National Makeup Artist YSL for Czech and Slovak Rep.

Soňa Šajdáková
Soňa Šajdáková
Vizážistka

Soňa Šajdáková se profesi make-up artistky a hair stylistky věnuje přes 10 let. Své jméno doposud nespojila s žádnou konkrétní značkou, což jí umožňuje pravidelně testovat novinky nejrůznějších značek napříč kosmetickým trhem a pracovat se selekcí toho nejlepšího, co je aktuálně k dispozici.

Miroslav Romaniv
Miroslav Romaniv
Stylista

Miroslav Romaniv je jedním z nejvyhledávanějších stylistů v zemi. Této profesi se úspěšně věnuje už desátým rokem. V průběhu let působil jako Art director největšího českého módního e-shopu ZOOT, poté nastoupil na pozici Fashion directora v pánském lifestylovém magazínu ForMen a donedávna figuroval ve funkci Kreativního ředitele magazínu Elle.

Pavel Kortan
Pavel Kortan
Vizážista

Pavel Kortan se už takřka 20 let se věnuje make upu a péči o klientky po celé České republice, na Slovensku a občas i v zahraničí. Neumí si představit, že by dělal něco jiného a cítí, že tato profese je hluboce zapsána v jeho DNA. Už ve 20 letech otevřel úspěšný salon ve Zlíně, postavil si skvělý team deseti profesionálek a šel na plno do budování klientely. Povedlo se to nad očekávání dobře a dodnes je jsem pyšný na to, jakou úroveň služeb dokázali klientům nabídnout po dobu pěti let, kdy salon vedl.

Ester Tesaříková
Ester Tesaříková
Vizážistka

Před třinácti lety jsem snila o kariéře make-up artistky. V mém okolí bylo málo těch, kteří věřili, že se z mé vášně stane opravdová práce. Nedala jsem na pochybnosti a rozhodla jsem se jít za tím, co mě naplňovalo a bavilo. Cesta nebyla vždy snadná; každá výzva byla však cennou lekcí. Když se ohlédnu zpět, vděčím za každý vzestup i za každý pád, neboť právě tyto momenty mě posunuly k mým snům. Dnes mohu vykonávat práci, kterou jsem si vysnila.

Zakladatelka

Barbora Snopková Haberová
Barbora Snopková Haberová

Barbora Snopková Haberová je jednou z nejvlivnějších žen českého sportu. Čtyři roky z pozice generální ředitelky a předsedkyně představenstva vedla největší a nejtradičnější tuzemský hokejový klub – pražskou Spartu. Letos se přesunula do dozorčí rady klubu. I díky pozici viceprezidentky Aliance evropských hokejových klubů je nejvýše postavenou ženou tohoto sportu.